![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
alumis73 | |
![]() |
Flick Fan - 86 Films Ranked
Member Since: Feb 4, 2010
Location: Norway
|

| 90 | Life of Brian (1979) - Feb 04, 2010 |
| 60 | The Net (1995) - Feb 04, 2010 |
| 70 | The Blob (1988) - Feb 04, 2010 |
| 80 | One Night at McCool's (2001) - Feb 04, 2010 |
| 85 | Beowulf (2007) - Feb 04, 2010 |
| 65 | Sweet November (2001) - Feb 04, 2010 |
| 90 | The Dark Knight (2008) - Feb 04, 2010 |
| 85 | The Butterfly Effect (2004) - Feb 04, 2010 |
| 70 | The Darwin Awards (2006) - Feb 04, 2010 |
| 70 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Feb 04, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |