![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
alvan_w | |
![]() |
Movie Buff - 122 Films Ranked
Member Since: Jun 24, 2008
Location: IL, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 99 | Ocean's Eleven (2001) - Jun 24, 2008 |
| 60 | A Bug's Life (1998) - Jun 24, 2008 |
| 100 | The Boondock Saints (1999) - Jun 24, 2008 |
| 80 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Jun 24, 2008 |
| 95 | Dragonheart (1996) - Jun 24, 2008 |
| 99 | Battlestar Galactica (2003) - Jun 24, 2008 |
| 80 | The Legend of Zorro (2005) - Jun 24, 2008 |
| 70 | Six Days Seven Nights (1998) - Jun 24, 2008 |
| 89 | The Net (1995) - Jun 24, 2008 |
| 60 | Back to the Future Part III (1990) - Jun 24, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |