Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
alvaro
Flick Fan - 67 Films Ranked
Member Since: Apr 23, 2011
Location: Spain
Recent Rankings
70 The Bourne Identity (2002) - Apr 24, 2011
30 Happy Feet (2006) - Apr 24, 2011
70 300 (2007) - Apr 24, 2011
90 Up (2009) - Apr 24, 2011
85 National Treasure (2004) - Apr 24, 2011
70 Finding Nemo (2003) - Apr 24, 2011
60 Chicago (2002) - Apr 24, 2011
70 Independence Day (1996) - Apr 24, 2011
85 To Kill a Mockingbird (1962) - Apr 24, 2011
80 Avatar (2009) - Apr 24, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with alvaro. Why not go rank more films, then come back and check it out again?