Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
alvin
Movie Buff - 137 Films Ranked
Member Since: Jan 28, 2009
Location: Sf, Sf, Bulgaria
Recent Rankings
78 The War of the Roses (1989) - Jan 31, 2009
69 Million Dollar Baby (2004) - Jan 31, 2009
69 Cast Away (2000) - Jan 31, 2009
60 The Cable Guy (1996) - Jan 31, 2009
88 The Green Mile (1999) - Jan 31, 2009
77 Big Fish (2003) - Jan 31, 2009
77 The Village (2004) - Jan 31, 2009
74 Memoirs of a Geisha (2005) - Jan 31, 2009
69 Troy (2004) - Jan 31, 2009
79 Knocked Up (2007) - Jan 31, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with alvin. Why not go rank more films, then come back and check it out again?