![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
alya5030 | |
![]() |
Movie Buff - 265 Films Ranked
Member Since: Feb 20, 2009
Location: Croatia
|
|
Message Sent!
| |

| 50 | The Twilight Saga: Eclipse (2010) - Aug 15, 2010 |
| 86 | The Devil Wears Prada (2006) - Aug 15, 2010 |
| 30 | The Naked Gun 2½: The Smell of Fear (1991) - Aug 15, 2010 |
| 87 | District 9 (2009) - Aug 15, 2010 |
| 86 | Hard Candy (2005) - Aug 15, 2010 |
| 75 | American History X (1998) - Aug 15, 2010 |
| 86 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Aug 15, 2010 |
| 78 | The Fountain (2006) - Aug 15, 2010 |
| 86 | Requiem for a Dream (2000) - Aug 15, 2010 |
| 84 | Lust, Caution (2007) - Aug 15, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |