alyssabrod
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Recent Ratings
Check out alyssabrod's...
54 33% | Trainspotting (1996) - Rated 05 Jun 2012 |
77 67% | Persepolis (2007) - Rated 05 Jun 2012 |
85 85% | Chloe in the Afternoon (1972) - Rated 05 Jun 2012 |
85 85% | Bringing Up Baby (1938) - Rated 05 Jun 2012 |
84 82% | Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 31 May 2012 |
77 67% | Across the Universe (2007) - Rated 31 May 2012 |
75 61% | Mean Girls (2004) - Rated 31 May 2012 |
45 26% | Insidious (2010) - Rated 31 May 2012 |
80 74% | The Cove (2009) - Rated 31 May 2012 |
76 65% | Charade (1963) - Rated 31 May 2012 |