![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
alzuke | |
![]() |
Cinema Addict - 1639 Films Ranked
Member Since: Jan 28, 2009
Location: Eskisehir, Turkey
Age: 23
Gender: Male
|
|
Message Sent!
| |

| 76 | The Stoning of Soraya M. (2008) - Feb 06, 2012 |
| 81 | Waltz with Bashir (2008) - Jan 27, 2012 |
| 82 | Darbareye Elly (2009) - Jan 26, 2012 |
| 80 | Exit Through the Gift Shop (2010) - Jan 24, 2012 |
| 78 | A Tale of Two Sisters (2003) - Jan 22, 2012 |
| 81 | Winning Time: Reggie Miller vs. The New York Knicks (2010) - Jan 22, 2012 |
| 82 | The Two Escobars (2010) - Jan 21, 2012 |
| 77 | Rory O'Shea Was Here (2004) - Jan 18, 2012 |
| 81 | Hannah and Her Sisters (1986) - Jan 18, 2012 |
| 82 | You Can Count On Me (2000) - Jan 16, 2012 |
| Actors | Steve Buscemi Paul Newman Toshirô Mifune |
| Directors | Sergio Leone Christopher Nolan |
| Writers | Yilmaz Güney Yavuz Turgul |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |