![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
amac79 | |
![]() |
Movie Buff - 156 Films Ranked
Member Since: Oct 31, 2010
Location: New Zealand
|

| 50 | Ghost Ship (2002) - Nov 16, 2010 |
| 69 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Nov 04, 2010 |
| 64 | Thank You for Smoking (2006) - Nov 04, 2010 |
| 73 | 300 (2007) - Nov 04, 2010 |
| 64 | The Lost World: Jurassic Park (1997) - Nov 04, 2010 |
| 72 | Catch Me If You Can (2002) - Nov 04, 2010 |
| 73 | The Departed (2006) - Nov 04, 2010 |
| 58 | Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006) - Nov 04, 2010 |
| 86 | Serenity (2005) - Nov 04, 2010 |
| 73 | Bringing Up Baby (1938) - Nov 01, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |