Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
amaragold
Flick Fan - 32 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: IL, USA
Recent Rankings
80 The Matrix Reloaded (2003) - Oct 21, 2009
80 Bruce Almighty (2003) - Oct 21, 2009
90 Mulan (1998) - Oct 21, 2009
80 The Wizard of Oz (1939) - Oct 21, 2009
70 The Incredibles (2004) - Oct 21, 2009
85 The Darjeeling Limited (2007) - Oct 21, 2009
75 The Dark Knight (2008) - Oct 21, 2009
75 Moulin Rouge! (2001) - Oct 21, 2009
70 Toy Story (1995) - Oct 21, 2009
60 The Craft (1996) - Oct 21, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with amaragold. Why not go rank more films, then come back and check it out again?