![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
amathea | |
![]() |
Flick Fan - 24 Films Ranked
Member Since: Oct 14, 2007
Location: USA
|

| 75 | Cast Away (2000) - Oct 14, 2007 |
| 90 | Catch Me If You Can (2002) - Oct 14, 2007 |
| 85 | Erin Brockovich (2000) - Oct 14, 2007 |
| 80 | The Full Monty (1997) - Oct 14, 2007 |
| 90 | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Oct 14, 2007 |
| 90 | Master and Commander: The Far Side of the World (2003) - Oct 14, 2007 |
| 75 | The Mothman Prophecies (2002) - Oct 14, 2007 |
| 60 | Secret Window (2004) - Oct 14, 2007 |
| 70 | The Silence of the Lambs (1991) - Oct 14, 2007 |
| 70 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Oct 14, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |