![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ameriquarium | |
![]() |
Flick Fan - 40 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: USA
|

| 92 | Memento (2001) - Sep 19, 2010 |
| 90 | Aladdin (1992) - Sep 19, 2010 |
| 90 | Apollo 13 (1995) - Sep 19, 2010 |
| 87 | Hoosiers (1986) - Sep 19, 2010 |
| 90 | Shaun of the Dead (2004) - Sep 19, 2010 |
| 85 | V for Vendetta (2006) - Sep 19, 2010 |
| 85 | The Royal Tenenbaums (2001) - Sep 19, 2010 |
| 83 | Back to the Future Part II (1989) - Sep 19, 2010 |
| 83 | Click (2006) - Sep 19, 2010 |
| 80 | Shanghai Knights (2003) - Sep 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |