amg

amg
Cinema Addict - 1065 Film Ratings
Member Since: 08 Jul 2015
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 54% Deconstructing Harry (1997) - Rated 08 Jul 2015
77 70% Frida (2002) - Rated 08 Jul 2015
55 28% Evita (1996) - Rated 08 Jul 2015
70 54% Precious (2009) - Rated 08 Jul 2015
33 9% Maid in Manhattan (2002) - Rated 08 Jul 2015
30 7% Jumper (2008) - Rated 08 Jul 2015
70 54% Chaos (2005) - Rated 08 Jul 2015
50 22% Cop Out (2010) - Rated 08 Jul 2015
70 54% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 08 Jul 2015
10 2% Problem Child 2 (1991) - Rated 08 Jul 2015