![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
amherstryan | |
![]() |
Flick Fan - 38 Films Ranked
Member Since: May 30, 2006
Location: USA
|

| 94 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 92 | American Psycho (2000) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Bad Education (2004) - Aug 13, 2007 |
| 93 | Being John Malkovich (1999) - Aug 13, 2007 |
| 99 | The Big Lebowski (1998) - Aug 13, 2007 |
| 83 | Bottle Rocket (1996) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Bright Young Things (2003) - Aug 13, 2007 |
| 92 | Capturing the Friedmans (2003) - Aug 13, 2007 |
| 55 | Catch Me If You Can (2002) - Aug 13, 2007 |
| 81 | Confessions of a Dangerous Mind (2002) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |