Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
amilegend
Flick Fan - 87 Films Ranked
Member Since: Jun 3, 2010
Location: Long Beach, CA, USA
Recent Rankings
0 Best in Show (2000) - Jun 05, 2010
0 This Is Spinal Tap (1984) - Jun 05, 2010
84 Sin City (2005) - Jun 03, 2010
47 I Am Legend (2007) - Jun 03, 2010
92 Lilya 4-Ever (2002) - Jun 03, 2010
90 Scarface (1983) - Jun 03, 2010
40 Insomnia (2002) - Jun 03, 2010
84 Heat (1995) - Jun 03, 2010
90 Léon: The Professional (1994) - Jun 03, 2010
34 Garden State (2004) - Jun 03, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with amilegend. Why not go rank more films, then come back and check it out again?