![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
aminjk | |
![]() |
Movie Buff - 130 Films Ranked
Member Since: Jul 26, 2011
|

| 80 | From Hell (2001) - Jul 26, 2011 |
| 20 | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Jul 26, 2011 |
| 70 | King Arthur (2004) - Jul 26, 2011 |
| 80 | Rush Hour (1998) - Jul 26, 2011 |
| 75 | The Mummy (1999) - Jul 26, 2011 |
| 100 | Pirates of the Caribbean: At World's End (2007) - Jul 26, 2011 |
| 30 | Saw IV (2007) - Jul 26, 2011 |
| 80 | Over the Hedge (2006) - Jul 26, 2011 |
| 90 | The Great Raid (2005) - Jul 26, 2011 |
| 90 | Troy (2004) - Jul 26, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |