![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
amiry | |
![]() |
Flick Fan - 83 Films Ranked
Member Since: Oct 3, 2010
Location: Tehran, Iran
|

| 90 | Scent of a Woman (1992) - Oct 29, 2010 |
| 75 | The Mist (2007) - Oct 29, 2010 |
| 70 | Man of the Year (2006) - Oct 29, 2010 |
| 78 | North Country (2005) - Oct 29, 2010 |
| 67 | Braveheart (1995) - Oct 04, 2010 |
| 90 | Closer (2004) - Oct 04, 2010 |
| 80 | Full Metal Jacket (1987) - Oct 04, 2010 |
| 70 | Brokeback Mountain (2005) - Oct 04, 2010 |
| 90 | Three Colors: Red (1994) - Oct 04, 2010 |
| 67 | Up in the Air (2009) - Oct 04, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |