![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
amm144 | |
![]() |
Film Freak - 739 Films Ranked
Member Since: Jan 6, 2009
Location: USA
|

| 65 T7 | Rookie of the Year (1993) - Jan 07, 2009 |
| 71 T9 | That Thing You Do! (1996) - Jan 07, 2009 |
| 70 T8 | Step Brothers (2008) - Jan 07, 2009 |
| 68 T8 | The Life of David Gale (2003) - Jan 07, 2009 |
| 60 T5 | Dangerous Minds (1995) - Jan 07, 2009 |
| 61 T6 | Now and Then (1995) - Jan 07, 2009 |
| 65 T7 | How High (2001) - Jan 07, 2009 |
| 81 T10 | D2: The Mighty Ducks (1994) - Jan 07, 2009 |
| 52 T3 | She's All That (1999) - Jan 07, 2009 |
| 49 T2 | The Air Up There (1994) - Jan 07, 2009 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,058,000 Movie Rankings and Counting... |