![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
amm253 | |
![]() |
Flick Fan - 87 Films Ranked
Member Since: Jun 7, 2006
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | Kinsey (2004) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Troy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 50 | National Treasure (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Lethal Weapon 4 (1998) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Return to Oz (1985) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Sky Captain and the World of Tomorrow (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Hulk (2003) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Batman & Robin (1997) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Insomnia (2002) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |