amm662

amm662
Movie Buff - 321 Film Ratings
Member Since: 12 Dec 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 40% Army of Darkness (1993) - Rated 11 Jan 2014
60 22% The Ruins (2008) - Rated 11 Jan 2014
60 22% Freddy Vs. Jason (2003) - Rated 11 Jan 2014
75 82% Don't Look Now (1973) - Rated 11 Jan 2014
65 40% Dark Water (2002) - Rated 11 Jan 2014
65 40% Dead Ringers (1988) - Rated 11 Jan 2014
50 9% Orphan (2009) - Rated 11 Jan 2014
70 68% Night of the Living Dead (1968) - Rated 11 Jan 2014
60 22% AVP: Aliens vs. Predator - Requiem (2007) - Rated 11 Jan 2014
70 68% The Wicker Man (1973) - Rated 11 Jan 2014