Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
amoser
Flick Fan - 35 Films Ranked
Member Since: Jan 6, 2011
Location: Austria
Recent Rankings
80 Hachiko: A Dog's Story (2009) - Mar 09, 2011
70 Last Night (2010) - Mar 09, 2011
95 Million Dollar Baby (2004) - Mar 03, 2011
35 Kokowääh (2011) - Mar 03, 2011
100 Black Swan (2010) - Mar 03, 2011
80 The King's Speech (2010) - Mar 03, 2011
35 Gladiator (2000) - Jan 19, 2011
70 The Kids Are All Right (2010) - Jan 19, 2011
95 Memento (2001) - Jan 19, 2011
90 The Ghost Writer (2010) - Jan 13, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with amoser. Why not go rank more films, then come back and check it out again?