![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
amusick | |
![]() |
Flick Fan - 18 Films Ranked
Member Since: Mar 22, 2006
Location: USA
|

| 90 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Amityville Horror (2005) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Catwoman (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Constantine (2005) - Aug 13, 2007 |
| 84 | Eurotrip (2004) - Aug 13, 2007 |
| 30 | The Flintstones in Viva Rock Vegas (2000) - Aug 13, 2007 |
| 93 | Hero (2002) - Aug 13, 2007 |
| 55 | Johnny English (2003) - Aug 13, 2007 |
| 60 | A Knight's Tale (2001) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Legally Blonde (2001) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |