![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
amynixon | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Feb 13, 2010
Location: USA
|

| 90 | American Beauty (1999) - Feb 13, 2010 |
| 90 | Cruel Intentions (1999) - Feb 13, 2010 |
| 100 | The Basketball Diaries (1995) - Feb 13, 2010 |
| 98 | Thirteen (2003) - Feb 13, 2010 |
| 100 | American History X (1998) - Feb 13, 2010 |
| 95 | The Virgin Suicides (1999) - Feb 13, 2010 |
| 95 | Teenage Dirtbag (2009) - Feb 13, 2010 |
| 95 | Spun (2002) - Feb 13, 2010 |
| 100 | Revolutionary Road (2008) - Feb 13, 2010 |
| 100 | Requiem for a Dream (2000) - Feb 13, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |