![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
amys_chase | |
![]() |
Movie Buff - 113 Films Ranked
Member Since: Jul 8, 2006
Location: USA
|

| 75 | In Good Company (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Changing Lanes (2002) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Poseidon (2006) - Aug 13, 2007 |
| 20 | Dr. T and the Women (2000) - Aug 13, 2007 |
| 70 | The Red Violin (1998) - Aug 13, 2007 |
| 93 | Capote (2005) - Aug 13, 2007 |
| 89 | Mystic River (2003) - Aug 13, 2007 |
| 68 | The Battle of Shaker Heights (2003) - Aug 13, 2007 |
| 38 | Kicking & Screaming (2005) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Two for the Money (2005) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |