![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
anacaona | |
![]() |
Flick Fan - 52 Films Ranked
Member Since: Sep 6, 2009
Location: Haiti
|

| 93 | Norma Rae (1979) - May 27, 2012 |
| 91 | The Barbarian Invasions (2003) - May 14, 2012 |
| 85 | The Kids Are All Right (2010) - May 14, 2012 |
| 89 | Laurel Canyon (2002) - May 14, 2012 |
| 91 | Mystic River (2003) - May 14, 2012 |
| 90 | Donnie Brasco (1997) - May 14, 2012 |
| 90 | Goodfellas (1990) - May 14, 2012 |
| 91 | Persepolis (2007) - May 14, 2012 |
| 89 | Waltz with Bashir (2008) - May 14, 2012 |
| 96 | Kirikou et les bêtes sauvages (2005) - May 10, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |