![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
analuiza | |
![]() |
Flick Fan - 39 Films Ranked
Member Since: Sep 1, 2006
Location: Brazil
|

| 95 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Charlie's Angels: Full Throttle (2003) - Aug 13, 2007 |
| 98 | Crash (2005) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Curse of the Jade Scorpion (2001) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Death to Smoochy (2002) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Fahrenheit 9/11 (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Full Metal Jacket (1987) - Aug 13, 2007 |
| 30 | Gangs of New York (2002) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Go (1999) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Gone in 60 Seconds (2000) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |