Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
anamorphic
Flick Fan - 64 Films Ranked
Member Since: Oct 25, 2009
Location: Tampere, Finland
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
99 Fanny and Alexander (1982) - Mar 23, 2011
94 Pierrot le fou (1965) - Aug 20, 2010
80 The Informant! (2009) - Apr 22, 2010
83 The Hangover (2009) - Apr 22, 2010
92 Fantastic Mr. Fox (2009) - Apr 22, 2010
91 Kiss Kiss, Bang Bang (2005) - Apr 22, 2010
85 District 9 (2009) - Nov 27, 2009
84 (500) Days of Summer (2009) - Nov 16, 2009
90 Eyes Wide Shut (1999) - Nov 15, 2009
89 Waltz with Bashir (2008) - Nov 13, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with anamorphic. Why not go rank more films, then come back and check it out again?