![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
anb2226 | |
![]() |
Movie Buff - 109 Films Ranked
Member Since: Jul 11, 2008
Location: Lafayette, Louisiana, USA
Age: 25
Gender: Female
Status: Attached
|
|
Message Sent!
Bio: Btw, I'm only listing movies I've seen recently. It's only fair that way.
| |

| 96 | The Jazz Singer (1927) - Sep 25, 2008 |
| 95 | Metropolis (1927) - Sep 21, 2008 |
| 87 | The 400 Blows (1959) - Sep 18, 2008 |
| 93 | The Misfits (1961) - Sep 16, 2008 |
| 93 | Shakespeare in Love (1998) - Sep 13, 2008 |
| 87 | Pretty Woman (1990) - Sep 13, 2008 |
| 90 | What's Eating Gilbert Grape (1993) - Sep 13, 2008 |
| 86 | From Hell (2001) - Sep 13, 2008 |
| 88 | Finding Neverland (2004) - Sep 13, 2008 |
| 87 | Edward Scissorhands (1990) - Sep 13, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |