![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
anclydabu | |
![]() |
Movie Buff - 122 Films Ranked
Member Since: Aug 5, 2008
Location: Switzerland
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Taxi Driver (1976) - Aug 08, 2008 |
| 78 | Any Given Sunday (1999) - Aug 08, 2008 |
| 88 | Syriana (2005) - Aug 08, 2008 |
| 80 | The Talented Mr. Ripley (1999) - Aug 08, 2008 |
| 84 | The Silence of the Lambs (1991) - Aug 08, 2008 |
| 84 | Spider-Man (2002) - Aug 08, 2008 |
| 84 | Die Hard 2 (1990) - Aug 08, 2008 |
| 82 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Aug 08, 2008 |
| 60 | Pearl Harbor (2001) - Aug 08, 2008 |
| 80 | Men in Black II (2002) - Aug 08, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |