Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ander2faces
Movie Buff - 114 Films Ranked
Member Since: Jul 9, 2010
Location: São Paulo, Brazil
Bio: Um merda.
Recent Rankings
97 Life of Brian (1979) - Jul 17, 2010
100 The Godfather (1972) - Jul 09, 2010
92 Kill Bill: Volume 1 (2003) - Jul 09, 2010
64 Babel (2006) - Jul 09, 2010
78 Kill Bill: Volume 2 (2004) - Jul 09, 2010
54 Juno (2007) - Jul 09, 2010
25 Drag Me to Hell (2009) - Jul 09, 2010
80 Up in the Air (2009) - Jul 09, 2010
85 Zombieland (2009) - Jul 09, 2010
83 Inglourious Basterds (2009) - Jul 09, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ander2faces. Why not go rank more films, then come back and check it out again?