![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
andersonvom | |
![]() |
Movie Buff - 142 Films Ranked
Member Since: Sep 27, 2010
Location: Fairfax, VA, USA
|

| 85 | The Imaginarium of Doctor Parnassus (2009) - Sep 07, 2011 |
| 95 | The Phantom of the Opera (2004) - Oct 26, 2010 |
| 85 | Up (2009) - Oct 18, 2010 |
| 60 | A Nightmare on Elm Street (2010) - Oct 12, 2010 |
| 90 | Apollo 13 (1995) - Sep 28, 2010 |
| 80 | RoboCop (1987) - Sep 28, 2010 |
| 80 | Van Helsing (2004) - Sep 28, 2010 |
| 95 | Snatch (2000) - Sep 28, 2010 |
| 85 | The NeverEnding Story (1984) - Sep 28, 2010 |
| 85 | Armageddon (1998) - Sep 28, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |