andiazry

andiazry
Movie Buff - 481 Film Ratings
Member Since: 07 Dec 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 85% Looper (2012) - Rated 14 Dec 2012
72 51% The Rock (1996) - Rated 08 Dec 2012
68 33% Sky Captain and the World of Tomorrow (2004) - Rated 08 Dec 2012
73 56% The Wedding Singer (1998) - Rated 08 Dec 2012
72 51% Happy Gilmore (1996) - Rated 08 Dec 2012
74 58% Cabin Fever (2002) - Rated 08 Dec 2012
75 62% Ghostbusters II (1989) - Rated 08 Dec 2012
70 42% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 08 Dec 2012
70 42% The Last Samurai (2003) - Rated 08 Dec 2012
75 62% The Big Lebowski (1998) - Rated 08 Dec 2012