Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
andieg28
Movie Buff - 345 Films Ranked
Member Since: Jun 7, 2006
Location: USA
Recent Rankings
97 National Treasure (2004) - Aug 13, 2007
65 Gothika (2003) - Aug 13, 2007
95 Saving Private Ryan (1998) - Aug 13, 2007
Mini-Review: WOW ED BURNS IS HOT!
98 Zoolander (2001) - Aug 13, 2007
65 Batman Begins (2005) - Aug 13, 2007
89 Scary Movie 2 (2001) - Aug 13, 2007
88 V for Vendetta (2006) - Aug 13, 2007
12 The Da Vinci Code (2006) - Aug 13, 2007
75 Just My Luck (2006) - Aug 13, 2007
67 The Break-Up (2006) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with andieg28. Why not go rank more films, then come back and check it out again?