![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
andralux | |
![]() |
Flick Fan - 33 Films Ranked
Member Since: Nov 22, 2009
Location: Romania
|

| 100 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Nov 22, 2009 |
| 50 | Juno (2007) - Nov 22, 2009 |
| 85 | The Wrestler (2008) - Nov 22, 2009 |
| 95 | Before Sunrise (1995) - Nov 22, 2009 |
| 95 | Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Nov 22, 2009 |
| 90 | Vanilla Sky (2001) - Nov 22, 2009 |
| 100 | Oldboy (2003) - Nov 22, 2009 |
| 100 | Lost Highway (1997) - Nov 22, 2009 |
| 65 | The Village (2004) - Nov 22, 2009 |
| 65 | The Shawshank Redemption (1994) - Nov 22, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |