Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
andreapg
Movie Buff - 106 Films Ranked
Member Since: Dec 17, 2008
Location: Italy
Recent Rankings
95 Miracolo a Milano (1951) - Dec 21, 2008
99 Apocalypse Now (1979) - Dec 21, 2008
97 American Psycho (2000) - Dec 21, 2008
99 Metropolis (1927) - Dec 21, 2008
97 12 Monkeys (1995) - Dec 21, 2008
90 The Virgin Suicides (1999) - Dec 21, 2008
70 Elephant (2003) - Dec 21, 2008
97 Cinema Paradiso (1988) - Dec 21, 2008
97 Frida (2002) - Dec 21, 2008
90 The Terminal (2004) - Dec 21, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with andreapg. Why not go rank more films, then come back and check it out again?