Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
andre_ayalla
Flick Fan - 47 Films Ranked
Member Since: Feb 26, 2009
Location: Recife, PE, Brazil
Recent Rankings
87 MASH (1970) - Feb 27, 2009
85 The Savages (2007) - Feb 27, 2009
45 Sweet November (2001) - Feb 26, 2009
65 King Kong (2005) - Feb 26, 2009
60 Deja Vu (2006) - Feb 26, 2009
72 Constantine (2005) - Feb 26, 2009
83 21 Grams (2003) - Feb 26, 2009
82 2001: A Space Odyssey (1968) - Feb 26, 2009
75 Michael Clayton (2007) - Feb 26, 2009
83 Gangs of New York (2002) - Feb 26, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with andre_ayalla. Why not go rank more films, then come back and check it out again?