![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
andrecittos | |
![]() |
Movie Buff - 230 Films Ranked
Member Since: Mar 1, 2011
Location: Brazil
|

| 96 T10 | The Shawshank Redemption (1994) - Mar 11, 2011 |
| 90 T9 | Braveheart (1995) - Mar 02, 2011 |
| 93 T10 | The Pianist (2002) - Mar 02, 2011 |
| 75 T2 | Ninja (2009) - Mar 02, 2011 |
| 90 T9 | Elite Squad: The Enemy Within (2010) - Mar 02, 2011 |
| 85 T7 | Kill Bill: Volume 2 (2004) - Mar 02, 2011 |
| 79 T3 | 16 Blocks (2006) - Mar 02, 2011 |
| 87 T7 | Elite Squad (2007) - Mar 02, 2011 |
| 93 T10 | Let the Right One In (2008) - Mar 02, 2011 |
| 88 T8 | The Way of the Dragon (1972) - Mar 02, 2011 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,058,000 Movie Rankings and Counting... |