Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
andrej
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Mar 21, 2006
Location: Slovakia
Recent Rankings
100 Blade Runner (1982) - Aug 13, 2007
70 Alien: Resurrection (1997) - Aug 13, 2007
90 Alien 3 (1992) - Aug 13, 2007
100 Alien (1979) - Aug 13, 2007
100 Donnie Darko (2001) - Aug 13, 2007
90 Event Horizon (1997) - Aug 13, 2007
99 Contact (1997) - Aug 13, 2007
75 Taxi Driver (1976) - Aug 13, 2007
60 Jackie Brown (1997) - Aug 13, 2007
100 Pulp Fiction (1994) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with andrej. Why not go rank more films, then come back and check it out again?