![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
andrep | |
![]() |
Flick Fan - 16 Films Ranked
Member Since: Apr 26, 2006
Location: Brazil
|

| 100 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Before Night Falls (2000) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Central Station (1998) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Aug 13, 2007 |
| 100 | The Hours (2002) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Lost in Translation (2003) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Mulholland Drive (2001) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Muriel's Wedding (1994) - Aug 13, 2007 |
| 100 | One True Thing (1998) - Aug 13, 2007 |
| 78 | The Other Side of the Street (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |