Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
andrereis
Flick Fan - 93 Films Ranked
Member Since: Feb 5, 2010
Location: Brasilia, DF, Brazil
Recent Rankings
100 Inception (2010) - Oct 17, 2010
82 Shutter Island (2010) - Sep 20, 2010
88 The Hangover (2009) - Sep 20, 2010
80 Avatar (2009) - Sep 20, 2010
95 Kick-Ass (2010) - Sep 20, 2010
36 Night at the Museum (2006) - Mar 27, 2010
86 The Usual Suspects (1995) - Mar 27, 2010
75 Rocket Science (2007) - Mar 27, 2010
80 Gladiator (2000) - Mar 27, 2010
85 Snatch (2000) - Mar 27, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with andrereis. Why not go rank more films, then come back and check it out again?