![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
andreuzeda | |
![]() |
Movie Buff - 464 Films Ranked
Member Since: Apr 27, 2008
Location: Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil
|
|
Message Sent!
Bio: Whatever.
| |

| 69 | Come Undone (2010) - Oct 11, 2010 |
| 83 | Dos Hermanos (2010) - Oct 11, 2010 |
| 84 | Up in the Air (2009) - Feb 12, 2010 |
| 80 | Edge of Darkness (2010) - Feb 12, 2010 |
| 93 | Wild Strawberries (1957) - Feb 12, 2010 |
| 66 | Alfie (2004) - Jan 15, 2010 |
| 75 | Sherlock Holmes (2009) - Jan 15, 2010 |
| 90 | Three Colors: Blue (1993) - Jan 05, 2010 |
| 49 | The Fourth Kind (2009) - Jan 04, 2010 |
| 95 | Avatar (2009) - Jan 02, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |