![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
andrewcox | |
![]() |
Flick Fan - 25 Films Ranked
Member Since: Mar 2, 2009
Location: USA
|

| 86 | Beetlejuice (1988) - Mar 02, 2009 |
| 89 | Garden State (2004) - Mar 02, 2009 |
| 79 | Hackers (1995) - Mar 02, 2009 |
| 85 | Who Framed Roger Rabbit (1988) - Mar 02, 2009 |
| 89 | National Treasure (2004) - Mar 02, 2009 |
| 88 | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Mar 02, 2009 |
| 85 | The Matrix Revolutions (2003) - Mar 02, 2009 |
| 65 | Scarface (1983) - Mar 02, 2009 |
| 81 | Ocean's Twelve (2004) - Mar 02, 2009 |
| 81 | Troy (2004) - Mar 02, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |