Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
andrewhunter
Flick Fan - 65 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: UK
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
69 The Girl Next Door (2004) - Aug 18, 2009
70 Along Came Polly (2004) - Aug 18, 2009
71 Super Troopers (2002) - Aug 18, 2009
62 Gone in 60 Seconds (2000) - Aug 18, 2009
88 Battle Royale (2000) - Aug 18, 2009
67 Starsky & Hutch (2004) - Aug 18, 2009
67 Space Jam (1996) - Aug 18, 2009
58 Entrapment (1999) - Aug 18, 2009
61 Hollow Man (2000) - Aug 18, 2009
79 Sin City (2005) - Aug 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with andrewhunter. Why not go rank more films, then come back and check it out again?