![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
andrewpkey | |
![]() |
Movie Buff - 262 Films Ranked
Member Since: Sep 4, 2009
Location: UK
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | The Fox and the Hound (1981) - Sep 25, 2009 |
| 55 | The Fast and the Furious (2001) - Sep 25, 2009 |
| 80 | The Texas Chainsaw Massacre (1974) - Sep 25, 2009 |
| 70 | Gladiator (2000) - Sep 25, 2009 |
| 75 | Bowling for Columbine (2002) - Sep 25, 2009 |
| 85 | Manhattan (1979) - Sep 25, 2009 |
| 80 | As Good As It Gets (1997) - Sep 25, 2009 |
| 90 | Cinema Paradiso (1988) - Sep 25, 2009 |
| 80 | Brokeback Mountain (2005) - Sep 25, 2009 |
| 70 | Chicken Run (2000) - Sep 25, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |