![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
andrewseal | |
![]() |
Film Freak - 820 Films Ranked
Member Since: Jul 23, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 97 | Landscape in the Mist (1988) - Nov 16, 2007 |
| 98 | Eternity and a Day (1998) - Nov 16, 2007 |
| 92 | Cría cuervos (1976) - Nov 11, 2007 |
| 85 | Blood Simple (1984) - Nov 11, 2007 |
| 100 | Yi Yi (2000) - Nov 11, 2007 |
| 100 | Werckmeister Harmonies (2000) - Nov 11, 2007 |
| 84 | Superbad (2007) - Aug 22, 2007 |
| 77 | Live Free or Die Hard (2007) - Aug 19, 2007 |
| 83 | Clean (2004) - Aug 15, 2007 |
| 30 | The Holiday (2006) - Aug 15, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |