![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
android | |
![]() |
Film Freak - 751 Films Ranked
Member Since: Apr 9, 2006
Location: Portugal
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Revolutionary Road (2008) - Jun 09, 2009 |
| 100 | The Birds (1963) - Jun 09, 2009 |
| 80 | Planet of the Apes (1968) - Jun 09, 2009 |
| 80 | Oldboy (2003) - Jun 09, 2009 |
| 65 | Zoolander (2001) - Jun 09, 2009 |
| 70 | Sideways (2004) - Jun 09, 2009 |
| 20 | Brother (2000) - Jun 09, 2009 |
| 70 | O (2001) - Jun 09, 2009 |
| 40 | Batman Begins (2005) - Jun 09, 2009 |
| 70 | Anastasia (1997) - Jun 09, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |