![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
android88 | |
![]() |
Movie Buff - 184 Films Ranked
Member Since: Oct 6, 2009
Location: Florida, USA
|

| 22 T1 | Repo Men (2010) - Mar 26, 2011 |
| 75 T4 | Breaking Away (1979) - Dec 31, 2010 |
| 81 T7 | Music of the Heart (1999) - Dec 17, 2010 |
| 87 T9 | Deliverance (1972) - Dec 14, 2010 |
| 83 T8 | Something the Lord Made (2004) - Dec 02, 2010 |
| 74 T4 | Léon: The Professional (1994) - Nov 27, 2010 |
| 85 T9 | The World's Fastest Indian (2005) - Nov 27, 2010 |
| 35 T1 | The Expendables (2010) - Nov 26, 2010 |
| 81 T7 | Freedom Writers (2007) - Nov 18, 2010 |
| 83 T8 | Akeelah and the Bee (2006) - Nov 18, 2010 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,057,000 Movie Rankings and Counting... |