![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
androidus | |
![]() |
Movie Buff - 107 Films Ranked
Member Since: Dec 13, 2009
Location: Novo mesto, Slovenia
|
|
Message Sent!
| |

| 78 | Kinsey (2004) - Jan 08, 2012 |
| 85 | Ghost Dog: The Way of the Samurai (1999) - Jan 07, 2012 |
| 82 | Henry: Portrait of a Serial Killer (1986) - Jan 06, 2012 |
| 69 | A Breath of Scandal (1960) - Dec 17, 2011 |
| 81 | Blame It on the Bellboy (1992) - Nov 12, 2011 |
| 80 | The File on Thelma Jordon (1950) - Nov 12, 2011 |
| 90 | Falling Down (1993) - Nov 12, 2011 |
| 71 | Memoirs of a Geisha (2005) - Aug 15, 2011 |
| 75 | Pee-wee's Big Adventure (1985) - Jul 16, 2011 |
| 88 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Jun 24, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |