andy85

andy85
Movie Buff - 177 Film Ratings
Member Since: 25 Jan 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 90% Saved by the Bell: Hawaiian Style (1992) - Rated 22 May 2013
70 40% Blue Streak (1999) - Rated 22 May 2013
75 60% Into the Blue (2005) - Rated 22 May 2013
80 74% Grown Ups (2010) - Rated 09 Apr 2013
56 14% Jumper (2008) - Rated 26 Feb 2013
85 82% Casino Royale (2006) - Rated 26 Feb 2013
90 90% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 26 Feb 2013
75 60% American Wedding (2003) - Rated 26 Feb 2013
70 40% Happy Gilmore (1996) - Rated 26 Feb 2013
50 9% 50 First Dates (2004) - Rated 26 Feb 2013