![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
andy888 | |
![]() |
Movie Buff - 150 Films Ranked
Member Since: Nov 1, 2007
Location: Dublin, Dublin, Ireland
|
|
Bio: Big Film Buff, Interested In find new films to watch.
| |

| 100 | Superbad (2007) - Nov 01, 2007 |
| 80 | Live Free or Die Hard (2007) - Nov 01, 2007 |
| 85 | Eastern Promises (2007) - Nov 01, 2007 |
| 20 | Corpse Bride (2005) - Nov 01, 2007 |
| 70 | Anger Management (2003) - Nov 01, 2007 |
| 100 | Wedding Crashers (2005) - Nov 01, 2007 |
| 40 | Crank (2006) - Nov 01, 2007 |
| 70 | Jackass: The Movie (2002) - Nov 01, 2007 |
| 80 | Pet Sematary (1989) - Nov 01, 2007 |
| 100 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Nov 01, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |