![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
andy99 | |
![]() |
Movie Buff - 159 Films Ranked
Member Since: Apr 21, 2010
Location: Australia
|

| 80 | Robin Hood: Men in Tights (1993) - Aug 31, 2010 |
| 80 | Fracture (2007) - Aug 31, 2010 |
| 75 | Assault on Precinct 13 (2005) - Aug 31, 2010 |
| 65 | A Night at the Roxbury (1998) - Aug 31, 2010 |
| 80 | Lucky Number Slevin (2006) - Aug 31, 2010 |
| 70 | The Girl Next Door (2004) - Aug 31, 2010 |
| 65 | American Gangster (2007) - Aug 31, 2010 |
| 75 | Flightplan (2005) - Aug 31, 2010 |
| 80 | The Kingdom (2007) - Aug 31, 2010 |
| 80 | Cheaper by the Dozen (2003) - Aug 31, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |